w Bielsku-Białej
telefon: 33 / 812 58 83
e-mail: pm250mzo,bielsko,pl

Dzień Babci i Dziadka - relacja

W dniach od 25 stycznia do  1 lutego  w naszym przedszkolu  odbywały  się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Pani dyrektor Renata Nycz witała przybyłych gości oraz złożyła piękne życzenia.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego  w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach  i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz montażu słowno - muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. W trakcie uroczystości dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych.

Następnie Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na poczęstunek, w przygotowaniu którego pomogli rodzice dzieci. Był to czas wspólnych rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się. To były dni pełne uśmiechów, wzruszeń i radości.

[ dodano: 09.02.2019 ]

© 2010 Przedszkole nr 25 w Bielsku-Białej. Wykonanie strony a&r multimedia.