w Bielsku-Białej
ul. Widok 28
telefon: 33 / 812 58 83
e-mail: pm250mzo,bielsko,pl

Jubileusz - 60 lat Przedszkola!

W dniu 14 listopada 2016 r. obchodziliśmy w placówce Jubileusz Przedszkola, na który zaprosiliśmy licznych gości. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Prezydent Miasta Bielska - Białej Pan Jacek Krywult. Obecni byli przedstawiciele władz samorządowych, Miejskiego Zarządu Oświaty, emerytowani pracownicy przedszkola, dyrektorzy placówek oświatowych, przedstawiciele Rodziców i mediów.

Wszystkich gości powitała Dyrektor Przedszkola Pani Renata Nycz, która podziękowała za przybycie na uroczystość, przedstawiła fakty „ z życia przedszkola" oraz nakreśliła „ drogę jego rozwoju" na przełomie wielu lat. Podziękowała wszystkim, którzy mieli wpływ na całokształt obecnie funkcjonującego przedszkola. Następnie głos zabrał Pan Prezydent składając gratulacje z okazji jubileuszu, życzył pracownikom dalszych sukcesów w rozwoju placówki i edukacji wychowanków. Przedstawiciele władz samorządowych oraz oświatowych a także rodzice przedszkolaków i zaproszeni gości złożyli na ręce Dyrektor Renaty Nycz podziękowania za wkład w rozwój placówki i promowanie jej osiągnięć w środowisku i poza granicami kraju. Pani Dyrektor zaprosiła na prezentację multimedialną „ 60 lat minęło...", na której zaprezentowano dotychczasowy dorobek placówki. Zaproszeni goście obejrzeli program artystyczny „ Podróżujemy w czasie od przeszłości do współczesności" przygotowany przez wychowanków.

Po odśpiewaniu Hymnu Przedszkola dzieci wręczyły statuetki „ Serce na dłoni" dla osób uhonorowanych tytułem „ Przyjaciel Przedszkola nr 25 ".

Pani Dyrektor zaprosiła do obejrzenia wystawy fotograficznej „ Z kart historii przedszkola" , kronik przedszkolnych oraz zdobytych przez wychowanków statuetek, nagród i wyróżnień. Wszyscy zainteresowani mogli złożyć z okazji jubileuszu wpis w kronice przedszkolnej.

Całości uroczystości dopełnił wspaniały tort jubileuszowy!

Zobacz zdjęcia (fot. T. Ch)

[ dodano: 15.11.2016 ] [ aktualizacja: 19.11.2016 ]

© 2010 Przedszkole nr 25 w Bielsku-Białej. Wykonanie strony a&r multimedia.